Дайвинг туры
Головна / Дайвинг туры

Мрія будь-якого дайвера – подорожувати найкращими місцями для дайвінгу у світі!

А дайвінг сафарі, клубні дайв-тури та індивідуальні дайвінг подорожі, які розроблені спеціально для Вас, допоможуть втілити мрію у реальність!

Одні дайв-сайти можуть бути зовсім поруч – кар'єри та дивовижні озера України, таємниці Чорного моря, дайвінг у Єгипті тощо; а за красою та унікальністю інших необхідно летіти «на край Землі» – Австралія, ПАР, Сіпадан, Галапагоси, Філіппіни, Мексика, Палау, Фіджі… Кожен з нас хоче відкривати для себе нові маршрути та з почуттям хвилюючого тремтіння повертатися до улюблених місць для дайвінгу. При цьому залишаючи в душі враження як про підводний світ, так і про наземні пам'ятки країни, яку ми відвідуємо. Для втілення цієї мрії в реальність ми спеціально для Вас розробляємо дайвінг тури до різних куточків нашої прекрасної Планети! Кожен дайв-тур є поєднанням дайвінгу та наземної програми, пошуком цікавого під водою та на поверхні.

Із задоволенням пропонуємо Вам дайвінг тури із супроводом наших професійних дайвінг інструкторів (тур-лідерів), а також самостійно:

  • ексклюзивні пригодницькі дайвінг подорожі під девізом «beyond the matrix» («поза межами можливого»);
  • стандартні маршрути до місць, що є «Меккою» для дайверів, дайв-сафарі;
  • неймовірні комбінації стандартних та ексклюзивних напрямків у дайв-подорожах;
  • групові дайвінг тури;
  • індивідуальні дайвінг тури;
  • розробка дайвінг подорожі спеціально для Вас.

Дайвінг тур із супроводом тур-лідера завжди є додатковою гарантією Вашої безпеки та максимального комфорту по всьому маршруту. Ми – клуб мандрівників і вже понад 20 років організуємо дайв-тури «під ключ» по всьому світу – з оптимальними варіантами авіаперельотів, допомогою в отриманні дайверської та медичної страховки, а також з візовою підтримкою.

І ми точно знаємо, що МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ! Давайте мандрувати разом і відкривати цей неймовірний світ із Дайвінг клубом «KATRAN»!