Навчання дайвінгу – легко та цікаво
Головна / Навчання дайвінгу – легко та цікаво

Дайвінг клуб «Katran» проводить навчання дайвінгу у Києві та по всьому світу (під час дайвінг турів).

На заняттях з навчання дайвінгу професійні інструктори навчать Вас усім необхідним знанням та навичкам, для того щоб почуватися під водою безпечно та комфортно у будь-яких водоймах. Ми навчимо Вас правильно пірнати з аквалангом, щоб Ви отримували задоволення від дайвінгу на всіх глибинах.

Кожен наступний курс відкриває Вам нові можливості та розширює Ваші горизонти, а Ви самі вирішуєте – чи йти Вам далі і в якому напрямку, чи зупинитись на тому, що є. Кожен наступний крок - це не просто збільшення кількості занурень, а знайомство з новими видами пірнань з аквалангом, новими можливостями, вміннями, відчуттями, мріями...

Курси дайвінгу в дайв клубі «Katran» проводяться за міжнародною системою PADI (Professional Association of Diving Instructors).

Ця система створена для навчання дайвінгу широкого кола аквалангістів-аматорів у найбезпечніших умовах. Вона жорстко стандартизована і не допускає відхилень у методиці викладання.

На сьогоднішній день система PADI є світовим лідером у галузі навчання дайвінгу та підготовки професіоналів, пред'являє найвищі вимоги до рівня навчання, техніки безпеки та якості послуг. Сертифікати (посвідчення) PADI є єдиними для всіх регіонів світу і визнаються іншими федераціями підводного плавання з аквалангом.

Ексклюзивна пропозиція! Ми навчимо Вас пірнати з аквалангом за один день!Open Water Diver – це курс дайвінгу за системою PADI, який користується найбільшою популярністю і є базовою перепусткою у світ захоплюючих підводних пригод.
Advanced Open Water Diver – курс для тих, хто хоче вдосконалити свої навички та отримати максимум задоволення від дайвінгу. Навчання дайвінгу на цьому курсі відбувається безпосередньо у відкритій водоймі (річка, озеро, кар'єр, море, океан).
Emergency First Response вчить правильно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації. До програми курсу входить навчання надання екстреної медичної допомоги та проведення серцево-легеневої реанімації.
Rescue Diver – курс дайвінгу, що змушує задуматися, як зробити дайвінг безпечним не лише для себе, але й для оточуючих. Ви навчитеся запобігати нещасним випадкам при зануренні та оперативно діяти в екстремальних ситуаціях. Наявність сертифіката Rescue Diver або його еквівалента дозволяє розпочати навчання дайвінгу за програмою, розробленою для професіоналів.


Divemaster – це курс, що включає чітко структуровані заняття, в рамках яких розігруються всілякі сценарії розвитку подій, а також реальні навчальні занурення по системі PADI. Подібні заняття дають можливість отримати практичний досвід роботи як асистенту інструктора або дайверу, який здійснює контроль за зануреннями у відкритій воді та одночасно є координатором і провідником у підводному світі.Ми також із задоволенням допоможемо Вам зайнятися підводним полюванням, пройшовши відповідне навчання та отримавши сертифікат підводного мисливця!

А для тих, хто ще не знає, з якого боку взагалі підійти до дайвінгу, але мріяв про підводний світ з дитинства, зачитуючись романами Жюль Верна, ми пропонуємо програму PADI Discover Snorkeling – техніка плавання у ластах з маскою та трубкою.