Підводний живопис
Головна / Підводний живопис

Підводний живопис – це поєднання магії води із натхненням художника. Дивовижні та чарівні підводні пейзажі, що пройшли через призму сприйняття художника, який пише з натури під водою, створюють новий напрямок у творчості.

Світ не стоїть на місці - з'являються нові ідеї, звичні ідеї набувають нових форм, стандартні форми трансформуються в нові тенденції, що змінюють світогляд!

Ми віримо, що підводний живопис має майбутнє. Підводний живопис розвивається і ми розвиваємося разом з ним, щоразу відкриваючи для себе та оточуючих щось нове…Вражаюче, але історія підводного живопису налічує вже близько 120 років!

Незважаючи на це, перша і поки що єдина у світі школа підводного живопису з'явилася лише через століття – у 2006 році керівником дайв-центру «KATRAN» Володимиром Авраменковим були зроблені перші кроки для створення школи підводного живопису «Art Gallery Katran», яка почала діяти з 2010 року. Ідея створення школи полягала в об'єднанні зусиль професіоналів-підводників та художників-професіоналів для створення нового виду підводної діяльності – підводного живопису.

Нами написано вже понад 1000 робіт у різних морях, які експонуються на виставках підводних картин, що дозволяє доторкнутись до підводного світу навіть тим людям, які ніколи не занурювалися під воду.

Натхнення є у кожному з нас, а майстерність відточується згодом та за допомогою професіоналів своєї справи. Ми любимо те, чим займаємось, і готові поділитися з кожним своїм творчим доробком та майстерністю створювати картини під водою.

Студентом школи підводного живопису може стати кожен! Все починається з бажання та любові до моря…

Перейти до фотоальбому Школи підводного живопису «Art Gallery Katran».