Підводне полювання
Головна / Навчання дайвінгу / Підводне полювання

Найбільша здобич... Здорово звучить і це реально!

Пройдіть курс підводного полювання та зможете легко навчитись влучно стріляти під водою!

  • Навчання
  • Сертифікація
  • Виїзди та практика в реальних умовах

Сертифікат підводного мисливця від Федерації підводного спорту та підводної діяльності України, дія якого поширюється на всю територію України!

Заняття проводяться інструктором, який сертифікований Федерацією підводного спорту та підводної діяльності України, мисливець із 25-річним стажем, дипломований водолаз – Андрій Супрун.

Інструктор – практик та справжній майстер своєї справи, поділиться з Вами тонкощами підводного полювання та видасть пару таємних рибних місць.

Захоплюючий теоретичний і практичний курс, що перевищує загальноприйняті стандарти, що дозволяє досконало опанувати навички підводного мисливця. Після закінчення курсу студент отримує посвідчення та паспорт підводного мисливця, що є особливо актуальним у світлі створення в Україні оновленої служби "Рибний патруль" за аналогом до поліції.

Навчання складається з 7 занять, після чого проводиться іспит та сертифікація.

Власник сертифікату має право полювати у водоймах на території України, згідно з встановленими законодавством правилами спортивної та аматорської риболовлі, а також брати участь у кубках та чемпіонатах України з підводного полювання.

Вартість навчання складає 6000 грн.

Зателефонуй та запишися на навчання саме зараз - підготуйся до нового сезону підводного полювання!